Sorularınız

Yat kiralama fiyatlarımızı buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz. Sayfamızda yat kiralama bölümünde konu ile ilgili tüm detaylar sunulmuştur.

Bunu şiddetle tavsiye ediyoruz. Yatımızı kiralamadan önce bizzat gelerek görmenizi, hatta bir kahvemizi içmenizi isteriz.

Önceden görmeniz sürpriz bir organizasyon yapıyorsanız sizin içinde kolaylık sağlayacaktır.

Yatımız Fenerbahçe Yat İskelesinde konumlanmıştır.Kalamış Yat Limanına ulaşım boğazda kiralık hizmeti veren (kuruçeşme-arnavutköy-bebek-hisar vb. )yatlara ulaşımdan çok daha kolaydır. (Boğaz sahil trafiğini görünce hele arabanızla gidip park yeri bulamayınca ne kadar bunalacaksınız emin olun). Bizim tam önümüz çok geniş bir otopark olup park edip yatımıza gelmeniz 1 dk.nızı almayacaktır.İsteyenlere whatsapp ile konum atabiliriz.

Kalamış Yat Limanına aracınızla geliyorsanız 1. köprüden geçergeçmez FB stadının önünden hemen sahile iniyorsunuz ve 2 dk.içinde burdasınız.Aracınızı almayı tercih etmezseniz metrobüsle son durak olan söğütlüçeşme istasyonunda inin ve burada duran sarı bostancı dolmuşlarına binin 5 dk içinde yat limanındasınız yada taksiye binin 7 tl ye burdasınız.Vapur yada Deniz Otobüsü ile kadıköye gelebilir ve yine bostancı dolmuşunu yada taksi seçeneğini kullanabilirsiniz, süre ve fiyat aynı olacaktır. Evet Kalamış yat limanına geldiniz, ilk gördüğünüz liman güvenlik memuruna A1 iskelesinde Cem bey’e geldik demeniz yeterli olacaktır.

Fiyatlarımız bölümünde belirtilen paket fiyatlar dışında bir ücret ödemezsiniz. Özellikle mazot parası, kaptan parası, yemek parası, bahşiş verme gibi sizi sıkıntıya sokacak hiç bir extra ücret talep edilmeyecektir.

Hatta biz diyoruz ki önceden gelin bir kahvemizi için daha sonra kapora ödeyin.Ve çok iddalıyız bir daha ne zaman geleyim diye sabırsızlanacaksınız.

Tabii ki. Eğer istediğiniz saatlerde yatımızın başka bir rezervasyonu yoksa istediğiniz kadar uzatabilirsiniz.

Sevdikleriniz için kiraladığınız Deniz Aracındaki kısıtlı alanı paylaşmak zorunda kaldığınız Kaptan ve diğer personelin duruş,kültür,eğitim,titizlik,temizlik ve kalitesine önem verenlerdenseniz özellikle de sevdiklerinizle yabancı bir ortama girerken gerilmeden,bunalmadan ,meraklı bakışlara maruz kalmadan, gereksiz sohbetlere girmeden ailecek, sevgilinizle yada arkadaşlarınızla gezmek, eğlenmek, dinlenmek,denize girmek, kutlama yada evlilik teklifi yapmak istiyorsanız, kısacası “Ben paramla rezil olmak istemiyorum” diyorsanız ve tedirginseniz İSTANBUL’UN EN ÇOK TERCİH EDİLEN VE ÇALIŞANLARLA DEĞİL BİZZAT AİLE ŞİRKETİMİZİN BİREYLERİNCE HİZMET VERİLEN(Diğer birçok yattaki gibi gereksiz yere birden çok erkek personel gemici,miço,palamar vs ayağınızın altında dolaşıp sizi huzursuz etmez,sadece bir bayan hostes hizmet eder.) TEK YAT KİRALAMA ŞİRKETİ OLAN VE ARTIK MARKA HALİNİ ALMIŞ, ESRA EROL “BENİMLE EVLENİRMİSİN” PROGRAMININ ÇEKİMLERİNDE KULLANILAN VE BEŞYÜZ’E YAKIN ÇİFTİN EVLİLİK TEKLİFİNİ GÜVENLE YAPTIĞI UĞURLU YAT’IMIZ ” ı yaz-kış(kışın camlı kapalı ve ısıtıcılı bölümümüz mevcuttur) gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Yatımızda geçerli denize elverişlilik belgesi bulunmakta ve İstanbul Liman Başkanlığı tarafından sörvey işlemleri düzenli olarak yapılmaktadır.
GPS, Chartplotter, VHF, Radar, Sonar gibi tüm seyir ekipmanları bulunmaktadır
Portatif yangın söndürme tüplerimiz bulunmaktadır, makina dairesinde otomatik söndürme tertibatı bulunmaktadır
Yatımızda otomatik şişen can yelekleri yolcu sayısından daha fazla olacak şekilde konumlanddırılmaktadır.
Yatımızın konum bilgisi sürekli merkeze aktarılmaktadır

Geç kalmanız durumunda bizim iş planımızı etkilememesi durumunda size elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya gayret göstermekteyiz. Ancak yatımızda sizden daha sonra da ziyaretçilerimiz olabileceği için bu konuda hassas davranmanızı rica ederiz.

Randevu verilen saatten daha önce bölgeye gelmeniz sizin için avantajlı olacaktır. İstanbul trafiği de göz önüne alınarak randevu verilen saatten biraz daha önce limana gelebilirsiniz.

WhatsApp chat
Şimdi Arayın
Yol Tarifi